لیفت صورت با هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی در اصل برای این که پوست را بتوان به بهترین شکل سفت کرد استفاده می شود .  یکی از روش هایی که بسیار در بین مردم رواج پیدا کرده است هایفوتراپی می باشد . در این روش انرژی بسیار زیاد صوت به شکل غیر تهاجمی همراه با اندکی گرما در لایه های زیرین به وجود به وجود می آورد . این گرما سبب می شود که سلول ها برای انتشار و جوانسازی پوست حالت تحریک پذیری به خود گیرند . بدین صورت تنها با انجام دادن یک مرتبه هایفوتراپی پوست عملکرد خود را دو مرتبه شروع می کند . روش هایفوتراپی یک روش کاملا مورد اطمینان و تاثیر گذار جهت از بین بردن شلی پوست و سایر مشکلات پوستی می باشد . هایفوتراپی روشی است که هیچگونه جراحی در آن صورت نمی گیرد .

هایفوتراپی

هایفوتراپی

چگونگی انجام هایفوتراپی

در این حالت احتیاجی نمی باشد که بیمار را آماده کرد . ژل خاصی روی پوست قرار می گیرد . و در طی این مرحله برای این که بتوان انرژی را به زیر پوست بیمار رساند از ابزار منحصر به فردی استفاده می شود . احتمال دارد برخی از اشخاص در این حین متوجه انرژی دستگاه شوند . به همین دلیل متخصص پوست در این زمان بیمار را کنترل می کند تا به مرور  زمان بیمار احساس راحت تری کند . هایفوتراپی معمولا بین ۶۰ الی ۹۰ به خود زمان اختصاص می دهد اما امکان دارد این روش درمانی در نیم ساعت هم تمام شود . احتمال دارد برخی از بیماران در حین درمان احساس کنند پوست آن ها دچار خارش شده و یا گرمای منحصر به فردی را در زیر پوست خود احساس کنند . اما با این حال در این هنگام هیچ احتیاجی می باشد که نواحی را از حالت گرمی در آورد و سرد کرد . اما می توان به وسیله داروی بی حسی به علت این که بیمار احساس بهتری داشته باشد این روش را انجام داد اما باید گفت که این روش درمانی دردی که بخواهد طاقت فرسا باشد را برای بیمار به وجود نمی آورد .

هایفوتراپی روشی است که می توان توسط آن پوست چروک شده را از بین برد و زیبایی پوست را دو چندان کرد . شل بودن پوست را می توان توسط این روش سفت کرد و دیگر صورت پیر مشاهده نشود . دکتر الهه لطفی متخصص پوست یکی از پزشک های متبحری است که هایفوتراپی را با بهترین روش انجام می دهد . همچنین شما می توانید جهت رزرو وقت و مشاوره های لازم با شماره های ۰۲۱۸۸۹۸۹۷۳۳ تماس حاصل نمائید .

بیمار بدون هیچ گونه فاصله زمانی بعد از انجام دادن این روش می تواند به کارهای روزانه خود رسیدگی کند و در طول این زمان هیچ احتیاجی به بستری شدن و یا ریکاوری نمی باشد . در این زمان بعد از این که یک جلسه هایفوتراپی انجام شد کلاژن شروع به تولید می کند و نتیجه های دریافتی به مرور زمان خود را نشان می دهند . بعد از گذراندن این مرحله پوست حالت زیباتری به خود می گیرد .

بیشتر بیماران با یک جلسه می توانند به نتیجه دلخواه خود برسند . نتیجه حاصل از این روش در طی دو الی ۳ ماه یا در بعضی شرایط بعد از ۶ ماه دیده می شود .

هایفوتراپی چه مزایایی دارد

ترک ها و چین و چروک های پوستی به شدت کم می شوند .

تیرگی – سیاهی – گودی که در زیر چشم وجود دارد از بین می رود .

لیفت کردن پوست

بدون هیچگونه عمل جراحی لیفت انجام می شود .

سابسیژن

میکرونیدلینگ

میکرودرم ابریژن

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =