جراحی بینی در دوران بارداری

جراحی بینی در دوران بارداری

به طور معمول انجام جراحی زیبایی بینی، به منظور ایجاد تغییراتی در شکل طاهری بینی فرد انجام می شود. همچنین جراحی بینی به منظور درمان برخی از بیماری ها و مشکلات بینی انجام می شود. از جمله این مشکلات که با جراحی بینی به راحتی برطرف می شود، مشکلات تنفسی است.

از جمله سوالاتی که خانم ها را درگیر می کند، این است که آیا می توان در زمان بارداری جراحی بینی انجام داد؟ دکتر ناصری صدر بهترین جراح بینی در مشهد به طور کامل در خصوص شرایط انجام جراحی بینی و بارداری توضیح می دهند.

انجام جراحی بینی در خانم هایی که دوران بارداری را گذرانده اند، می تواند بعد از گذشت دو ماه بعد از وضع حمل انجام شود. اما از خانمی قصد بارداری دارد و جراحی بینی انجام داده است، باید یک ماه بعد از جراحی بینی اقدام به بارداری نمایند.

دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد  توصیه می نمایند که خانم های باردار برای جراحی بینی اقدام نکنند، زیرا جراحی بینی تاثیر منفی بر روی جنین می گذارد.

جراحی-بینی-در-دوران-بارداری

بارداری قبل از جراحی زیبایی بینی

خانم ها می توانند بعد از گذشت ۲ ماه از زایمان، اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند. از جمله مواردی که باید خانم های شیرده بعد از جراحی بینی در نظر داشته باشند این است که نباید به مدت ۱۲ ساعت بعد از جراحی به نوزاد خود شیر دهند.

بارداری بعد از جراحی زیبایی بینی

خانم ها نباید حداقل تا یک ماه بعد از جراحی بینی، باردار شوند. از نظر جراحان زیبایی بینی فرد باید در خصوص بارداری به مدت یک سال صبر نماید. اما برخی از خانم ها نمی توانند به مدت یک سال صبر نمایند، به همین دلیل باید حداقل یک ماه بعد از جراحی بینی صبر نمایند.

جراحی بینی در زمان بارداری

بیشترین سوالی که از دکتر ناصری صدر  بهترین جراح بینی در مشهد  پرسیده می شود این است که آیا در زمان بارداری می توان جراحی زیبایی بینی انجام داد؟

دکتر ناصری صدر  بهترین جراح بینی در مشهد  در پاسخ به این افراد می گویند که خیر نمی توان در دوران بارداری جراحی زیبایی بینی انجام داد. زیرا هم استرس جراحی و هم دارو های بیهوشی بر روی جنین تاثیر منفی می گذارد.

جراحی بینی در دوران شیردهی

خانم هایی که در دوران شیردهی اقدام به جراحی بینی می نمایند، به دلیل تاثیری که مواد بیهوشی بر روی شیر دارد، باید به مدت ۲۴ ساعت از شیر دادن به نوزاد خود اجتناب کنند. زیرا در این مدت مواد  بیهوشی به طور کامل از بدن خارج می شود.

جراحی بینی در مشهد

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 18 =